Happy Friends
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REGULI!!

In jos

REGULI!! Empty REGULI!!

Mesaj Scris de Seo Taemin Sam Iun 19, 2010 12:01 am

Acest forum are cateva reguli care trebuie RESPECTATE.

1. Numele personajului trebuie sa fie compus din NUME+PRENUME sau invers.
2. Nu aveti voie sa va inregistrati decat cu un singur cont. Daca doriti sa va mai faceti un cont imi spuneti prin pm, dar aveti dreptul la o clona daca sunteti activi pe ambele conturi.
3. Nu puneti pozele in spoiler pentru ca se redimensioneaza singure. ( [spoiler]poza[/spoler]).
4. Poza pe care o puneti la fisa personajului, sa fie diferita de ce de la avatar sau semnatura.
5. Fara SPAM! Sa scrieti minim DOUA randuri pline.
6. Nu vreau sa avd limbaj de mess pentru ca e de prost gust. Incercati sa scrieti cat mai corect in romana, asa e frumos.
7. Sunt acceptate orice fel de relatie intre personaje.
8. Nu aveti voie sa va injurati sau chestii de genul. Daca sunt probleme spuneti-mi mie prin mesaj privat si voi incerca sa le rezolv.
9. Ar fi de preferat ca unele personaje sa nu fie ignorate. Daca doua personaje doresc sa fie singure, sa spuna lucrul asta la inceputul postului, iar atunci nu va mai posta nimeni acolo.
10. Varsta este cuprinsa intre 17-30 de ani. Personajele care au peste 21 de ani pot fi profesori la scoala sau isi pot deschide magazine. As vrea sa fie cativa profesori la scoala pentru a fi mai interesant.
11. Incercati sa nu faceti actiuni plictisitoare. Daca actiunea e plictisitoare nu a mai posta nimeni.


Cam atat deocamdata. Daca imi mai vine ceva intre timp editez.

DISTRACTIE PLACUTA!
Seo Taemin
Seo Taemin
Admin

Mesaje : 10
Data de înscriere : 18/06/2010

https://happy-friends.forumgratuit.ro

Sus In jos

REGULI!! Empty Re: REGULI!!

Mesaj Scris de Seo Taemin Sam Iun 19, 2010 1:28 am

Am uitat sa precizez ca actiunea se intampla in Seoul, Coreea de Sud.
Seo Taemin
Seo Taemin
Admin

Mesaje : 10
Data de înscriere : 18/06/2010

https://happy-friends.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum