Happy Friends
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

My Escape

2 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 4:15 am

Am strambat din nas,privindul suor nervoasa totusi copilaresc.
-Si ce iti pasa tie?il intreb incrucisand mainile la piept,bosumflata
-Si nu,nu sunt de pe aceasta planeta sunt de pe Pluto,ceva impotriva cu asta?
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Hwan Jin Lee Sam Iun 19, 2010 4:17 am

Imi ridic mainile in dreptul pieptului , strangand dintr-un pumn si dand in mijlocul palmei celeilalte .
- Acum inteleg inclinatiile tale spre acea planeta ! Impotrivita ?! Nu , ba chiar ... ma intins spre dulapicorul de langa pat , scotand din sertar un carnetel si un pix , intinzanduile fetei . Un ... autograf , te rog ?!
Hwan Jin Lee
Hwan Jin Lee

Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 4:27 am

Mam uitat putin ciudat la el,la inceput crezand ca vrea sa ma loveasca sau ma rog ceva de genu...apoi am zambit copilaersc si am luat carnetelul.
-Yuuuu....pai ce sa scriu? Oh da "Pentru cel mai mare fan al meu,care eu sunt o vedeta,deci repectata,deci vedeta ..... Cu drag Kido"Mam semnat si ii lam intins ,lasand capul intr'o parte zambindui copilaros
-Poftim.
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Hwan Jin Lee Sam Iun 19, 2010 4:32 am

- Il voi pretuii toata viata mea ! exclam , luandu-l in mana ducandu-l la piept , parand ca spun adevaru' , cateva clipe mai tarziu aruncandu-l pe dupa pat , privind-o curios . Deci jucam ceva sau ... ? Sau stam degeaba , dandune autografe unul altuia ? ma pun putin pe ganduri , oftand scurt .
Hwan Jin Lee
Hwan Jin Lee

Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 4:37 am

-Hey!!!!am tipat eu copilaros la el
-Ala era...si..cum..de ce...aaaa?spun derutata
-Am cheltuit 5 secunde din viata sa il scriu omule,acum imi doresc cele 5 secunde inapoi.am spus bosumflata,cu mainile incrucisate la piept.
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Hwan Jin Lee Sam Iun 19, 2010 4:44 am

- Dorinta indeplinita ! exclam , incrucisandu-mi bratele la piept , ainchizandu-mi ochii si aproband din cap , facand pe duhul . Imi deschid un ochi , privind curios in jur , apoi pe Kodo . deci , vei mai trai inca 5 secunde pe langa restul 97 de ani ce urmeaza incepand de acum , alta dorinta , Stapana mea ?!
Hwan Jin Lee
Hwan Jin Lee

Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 4:48 am

Mi'am lasat mainile pe langa corp si am incercat sa ma abtin sa nu rad la ce fata avea baiatul...apoi am zambit putin malefic si mi'am frecat palmele,dupa care mam prefacut serioasa.
-Hmm..pai nu stiu sunt atatea dorinte ce ai zice de un iepuras urias din bomboane si ciocolata care sa nu se tremine niciodata?
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Hwan Jin Lee Sam Iun 19, 2010 4:55 am

- Cum porunciti Dumnevoastra , Stapana ! exclam catre ea , reluandu-mi pozitia de mai devreme , dand din cap. Cacing , au ... iepurasul s-a teleportat aiurea , cauta-l in dulap ! mormai , ducandu-mi o mana in par , indicandu-i usa dulapului stiind ca am deja un iepure de plus destul d emare , pastrandu-l pentru o veche prietena .
Hwan Jin Lee
Hwan Jin Lee

Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 4:59 am

Mam uitat la el cu o privire nemultumita.
-Bw,sti cat urasc sa mi se indeplineasca dorintele?Ei bine daca nu sti iti zic eu foarte mult,pentru ca mam plictisit sa se faca cum zic eu,deci duhul meu o singura dorinta mai am adul pe Lee al meu ma rog nu al meu dar totusi.
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Hwan Jin Lee Sam Iun 19, 2010 5:03 am

- Dorinta Dumneavoastra , porunca mie ! replic serios , dand din cap normal , dupa cateva secunde apropiindu-mi chipul de al ei , deschizandu-mi un ochi si privind-o , afisand un zambet . Il doriti la pachet cu toate instrcutiunile de utilizare sau pur si simplu la mana a doua ?!
Hwan Jin Lee
Hwan Jin Lee

Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 6:41 am

Mam uitat la el zambindui calm.
-Cred ca...si...sau...poate..cu.... sti adumil cum o fi numai intreg sa fie sa nu ii lipseasca vrun surub ca se demonteaza si apoi nu stiu cum sa il montez la loc,si daca nu il montez bine?Deci adumil cum o fi numai intreg.
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

My Escape - Pagina 2 Empty Re: My Escape

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum