Happy Friends
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Some scratches.

2 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 7:13 pm

-Hiii...asta chiar e tare,adica sa ai o pasiune asa mare pentru un lucru ce il faci e chiar bestial.am spus zambind uitanduma la bandaje apoi aruncandule la loc,trantinduma in pat cu mainile sub cap,privind tavanul cel alb
-Cred ca aici vin numai nebuni.
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Takeru Rin. Sam Iun 19, 2010 7:16 pm

-Sau ies de aici nebuni, e atât de mult alb, iar mirosul ăsta e intoxicant. Însă e mai bine decât într-un spital, acolo e chiar mai puternic...mormăi întorcându-se cu faţa spre tânără, văzând că a renunţat la ideea cu bandajatul.
-Gata, s-a vindecat domnişoara? întrebă pe un ton amuzat, abţinându-se de la râs.
Takeru Rin.
Takeru Rin.

Mesaje : 78
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 7:23 pm

-Ahh....poftim?...oh...nu,dar nu cred ca vreau sa devin o mumie cu miros de alcool ce umbla pe holuri in cautare de...hmmm nu stiu,oricum in cautare de ceva,sa gaseasca astia o legenda sa fiu spaiam liceului.
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Takeru Rin. Sam Iun 19, 2010 7:45 pm

-Bine gândit, deşi ar fi fost interesantă o legendă, am fi speriat unii copii mai mici, s-ar fi eliminat plictiseala din întreaga clădire, dar deh, ai deveni după o vedetă în sensul negativ..şopti stând câteva secunde pe gânduri, zâmbind şters.
Takeru Rin.
Takeru Rin.

Mesaje : 78
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 7:52 pm

-Am nevoie de mai mult bandaj,de lipici,spirt si putina mancare de catei + un sandwich ,imi e cam foame oh si da mancarea de catei nu o vreau ca sa mananc ci sa miros urat a putregai sau ceva de genu,resturi de peste.mam strambat eu
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Takeru Rin. Sam Iun 19, 2010 7:59 pm

-Pff, după te expediez la capătul celălalt al Pământului, mă intoxic dacă stau lângă tine, şopti începând să râdă. Dar..îmi place cum gândeşti, continuă privind-o scurt, păstrând un zâmbet pe buze.
-Cu ce te ocupi în afară de studentă?
Takeru Rin.
Takeru Rin.

Mesaje : 78
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Suzuki Kidota Sam Iun 19, 2010 8:03 pm

-Bw...dar nu e drept vei face multi bani cu mine,voi ajunge in istorie.spun eu cu ochi visatori
-Pai sunt cantareata,cant vocal cat si instrumental,bine mai mult la chitara dar ma pricep si la tobe.iam zambit eu calm
Suzuki Kidota
Suzuki Kidota

Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Takeru Rin. Sam Iun 19, 2010 8:43 pm

-Uh, nice..şopti zâmbind uşor. Şi eu am o grămadă de instrumente, suveniruri de la diferite şedinţe foto cu vedete, dar nu m-am apucat niciodată să le învăţ serios. Poate o voi face în viitorul apropiat, profesori am găsit deja, continuă schimbându-şi zâmbetul treptat într-unul amuzat.
Takeru Rin.
Takeru Rin.

Mesaje : 78
Data de înscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Some scratches. - Pagina 2 Empty Re: Some scratches.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum